نوامبر 26, 2020

عکاسی عروسی و زوج | نمیتوان از ثبت خاطرات گذشت !

عکاسی یکی از مهمترین قسمت های عروسی است ؟ عکاسی  نه تنها فقط در زمان عروسی بلکه در آینده هم برای شما باقی خواد ماند .

 وقتی نوبت به برنامه ریزی روز بزرگ عروسی  می رسد ، باید از قبل با بسیاری از متصدیان ، از جمله گل فروشی ها ، مزون های عروس ، تهیه کنندگان مواد غذایی ، طراحان لوازم و …. با همه اینها باید صحبت کنید و همه این افراد به شما خواهند گفت که درست و اماده کردن اینها چقدر مهم است. داشتن گل های مناسب ، داشتن بهترین غذا ، همه چیز در مورد لباس ، خب حالا شما می خواهید با افرادی پرشور کار کنید ، اما آیا اینها در برنامه ریزی عروسی شما در اولویت هستند؟ البته آنها باید در برنامه باشند  و  نمیتوان گفت که  این موارد را کنار بگذارید ، اما آیا آنها مهمتر از عکاسی عروسی هستند؟

همیشه شنیده و گفته هایی در مورد بسیاری از زوج هایی که فقط بودجه کمی برای عکاسی خود در نظر گرفته اند وجود دارد.  زوج هایی که در تلاشند خیلی زود عکاسی را که دوست دارند برای عروسی خود پیدا کنند ، و زوج هایی که عکاس ندارند به این دلیل که فقط نمی توانند عکاسی را برای عروسی خود تهیه کنند . این زوجین اهمیت زیادی برای عکاسی قائل نشده اند .

نمیتوان از ثبت خاطرات گذشت !

 بیاید صادق باشیم که نمیتوان این خاطرات زیبا و به یاد ماندنی  را ثبت نکرد و در آینده از تماشای آن لذت نبرد !

وقتی در آینده عکس های خود رامیبنید 100 درصد از انتخاب یک عکاس برای عروسی خود راضی خواهید بود.

اما اگر  این انتخاب را نکنید فقط تصورش را بکنید که هزینه هایی مثل لباس , گل , آرایش و …. خیلی از چیز های دیگر که کم هزینه ندارد خرج میکنید اما حیف نیست که همه این ها که جزیی از خاطرات زیبا و به یادماندنی شماست در یک قاب توسط یک فرد کاربلد ثبت نشود ؟

پس انتخاب یک عکاسی حرفه ای برای یک امر بسیار مهم است که نمیتوان به راحتی از آن گذشت .

یک تیر  و چند نشان در عکاسی و عروسی

امروزه مدلی که در عکاسی ودینگ و عکاسی زوج ها بسیار رواج پیدا کرده عکاسی و فیلمبرداری فرمالیته است که چند روز قبل از عروسی و در لوکیشن های متنوع فضای باز , اتلیه , عمارت و … صورت میگیرد .

شما با خیال راحت یک روز کامل را به عکاسی و ثبت خاطرات عاشقانه خود  اختصاص میدهید که این هم کیفیت کار را بالا برده و هم شما یکی از مهم ترین قسمت برنامه عروسی خود را انجام داده اید .

بسیاری از زوج های عکاسی های فرمالیته را انتخاب میکنند چرا که هم از لحاظ کیفیت و هم هزینه ای که نسبت به عکاسی و فیلمبرداری روز عروسی انجام میشود بسیار مناسب تر است .